OFERTA INDYWIDUALNA

Trivium Travel gwarantuje wszystkim podróżnikom komfortowy i bezpieczny dostęp do najlepszych ofert hotelowych z całego świata w kilku krokach!
Wystarczy wybrać miejsce i kategorię obiektu, termin podróży, dogodną metodę płatności, a my znajdziemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb z gwarancją najniższej ceny. Niezależnie od preferowanego celu podroży jesteśmy do Twojej dyspozycji.

image

Godziny przespane w hotelach

monitor

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów opracowaliśmy jeden z najbardziej nowoczesnych systemów rezerwacyjnych www.TravelPartner.pl

Nasz zaawansowany system nieustannie porównuje tysiące ofert noclegowych dostarczanych przez największych globalnych operatorów turystycznych. Główną funkcją naszego systemu jest przedstawienie Klientowi idealnie dopasowanej oferty w najlepszej dostępnej cenie.

Rozumiemy potrzeby Klientów

– podróże to nasza pasja

tpc-1
weekend

Tylko u nas każdy może połączyć zamiłowanie do podróży z szansą otrzymania cennych nagród. Weź udział w programie lojalnościowym i zamieniaj dokonane rezerwacje na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub bony rabatowe na kolejne rezerwacje. Podróżowanie z nami to czysty zysk!

Niezależnie od charakteru i miejsca docelowego podróży zapewniamy najkorzystniejszą i najszerszą na rynku ofertę zakwaterowania. W ramach współpracy biznesowej za pośrednictwem nowoczesnego serwisu rezerwacyjnego oferujemy całodobowy dostęp do ponad 2 000 000 hoteli z całego świata – bez dodatkowych prowizji.

DANE ADRESOWE

TRIVIUM TRAVEL SP. Z O. O.

ul. Wielicka 25

30-552 Kraków

+48 12 352 13 62

biuro@trivium.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

Konrad Cioczek (e-mail: ochronadanych@trivium.pl)

KRS: 0000579300
NIP: 679-311-70-87
REGON: 362671580

logo

NAPISZ DO NAS

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przy użyciu formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
* - pola wymagane