Wolno latać do Egiptu, Szwecji i Portugalii!

Wolno latać do Egiptu, Szwecji i Portugalii!

Od 12 sierpnia zniesiony będzie zakaz lotów m.in. do Portugalii, Szwecji i Egiptu. W najnowszym rozporządzeniu opublikowano za to listę 44 krajów, do których będzie obowiązywał zakaz lotów z Polski.

Nowe rozporządzenie wchodzi w życie 12 sierpnia, obowiązuje do 25 sierpnia i zwiastuje bardzo duże zmiany. Co znajdujemy w rozporządzeniu?

Jest to lista 44 krajów, do których i z których nie można wykonywać lotów z naszego kraju. Są to następujące państwa: Bośnia i Hercegowina, Chiny, Czarnogóra, Demokratyczna Republika Wysp Świętego Tomasza i Książęcej, Rosja, Brazylia, Andora, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Eswatini, Meksyk, Izrael, Katar, Kuwejt, Argentyna, Armenia, Chile, Dominikana, Ekwador, Gabon, Gwatemala, Honduras, Irak, Kazachstan, Kirgistan, Kolumbia, Kosowo, Kostaryka, Macedonia Północna, Malediwy, Mołdawia, Panama, Peru, RPA, Salwador, Serbia, Singapur, Surinam, Republika Zielonego Przylądka, USA, Oman, Luksemburg, Boliwia, Wspólnota Bahamów.

Jednocześnie nowe rozporządzenie znosi zakaz lotów do 2 krajów Unii Europejskiej, do których do tej pory nie można było latać z Polski. Są to Portugalia i Szwecja – od środy linie lotnicze będą mogły regularnie wykonywać loty z Polski do tych krajów.

Źródło: https://www.fly4free.pl

Powrót
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.