OFERTA DLA BIZNESU

Niezależnie od charakteru i miejsca docelowego podróży zapewniamy najkorzystniejszą i najszerszą na rynku ofertę zakwaterowania. W ramach współpracy biznesowej za pośrednictwem nowoczesnego serwisu rezerwacyjnego oferujemy całodobowy dostęp do ponad 2 500 000 hoteli z całego świata – bez dodatkowych prowizji. Doceniając powierzone zaufanie nasza firma przygotowała także specjalne programy bonusowe dla stałych Klientów, indywidualnie opracowywane vouchery pracownicze oraz atrakcyjne bony rabatowe.

image_oferta

Suma zaoszczędzonych środków:

laptop

Naszym priorytetem jest poznanie indywidualnych potrzeb Klienta. Na każdym etapie przygotowywania oferty Klientowi towarzyszy osobisty doradca, który będzie również wsparciem podczas codziennej współpracy. Aby pozyskać Państwa zaufanie dostarczymy bezpłatne porównanie cen przygotowane przez naszych specjalistów.

Zespół dedykowanych doradców, służąc wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, pomoże Państwu przeprowadzić skuteczną optymalizację kosztów podróży służbowych oraz zakwaterowania przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Zagwarantuj swojej firmie nową jakość obsługi! Skontaktuj się z naszym doradcą w celu otrzymania spersonalizowanej oferty oraz bezpłatnej wyceny porównawczej.

cloud

Trivum Travel to gwarancja najwyższego poziomu obsługi

przy zachowaniu najniższych cen

Kompleksowa oferta usług dla Twojej firmy

Hotele

Apartamenty

Bilety lotnicze

Bilety kolejowe

Wynajem samochodów

Bilety na rejsy

Bilety na koncerty

Ubezpieczenia

Wizy

MICE

Vouchery

Bony rabatowe

DANE ADRESOWE

TRIVIUM TRAVEL SP. Z O. O.

ul. Wielicka 25

30-552 Kraków

+48 798 712 639

biuro@trivium.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

e-mail: ochronadanych@trivium.pl

KRS: 0000579300
NIP: 679-311-70-87
REGON: 362671580

logo

NAPISZ DO NAS

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przy użyciu formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
* - pola wymagane