OFERTA DLA BIZNESU

Niezależnie od charakteru i miejsca docelowego podróży zapewniamy najkorzystniejszą i najszerszą na rynku ofertę zakwaterowania. W ramach współpracy biznesowej za pośrednictwem nowoczesnego serwisu rezerwacyjnego oferujemy całodobowy dostęp do ponad 2 500 000 hoteli z całego świata – bez dodatkowych prowizji. Doceniając powierzone zaufanie nasza firma przygotowała także specjalne programy bonusowe dla stałych Klientów, indywidualnie opracowywane vouchery pracownicze oraz atrakcyjne bony rabatowe.

Suma zaoszczędzonych środków:

Naszym priorytetem jest poznanie indywidualnych potrzeb Klienta. Na każdym etapie przygotowywania oferty Klientowi towarzyszy osobisty doradca, który będzie również wsparciem podczas codziennej współpracy. Aby pozyskać Państwa zaufanie dostarczymy bezpłatne porównanie cen hoteli lub lotów przygotowane przez naszych specjalistów.

Współpracujemy z niemal wszystkimi liniami lotniczymi na świecie. Oferujemy w sprzedaży bilety lotnicze zarówno tradycyjnych jak i tzw. tanich linii lotniczych w oparciu o systemy GDS jak i specjalne stawki linii lotniczych. Jesteśmy akredytowanym agentem Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA.

TravelPartner to autorski system do zarządzania podróżami służbowymi, który został przez nas zaprojektowany z myślą o technologicznym wsparciu naszych Klientów. Dzięki temu rozwiązaniu, planowanie, rezerwacja, zarządzanie i rozliczanie podróży służbowych staje się prostsze, szybsze i bardziej efektywne.

Korzyści wynikające z implementacji systemu:

  • Zintegrowane narzędzia rezerwacyjne – wszystkie etapy podróży służbowej w jednym miejscu.
  • Personalizacja – dostosowanie podróży do indywidualnych preferencji pracowników.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – optymalizacja kosztów podróży dzięki zaawansowanym algorytmom.
  • Pełna kontrola i przejrzystość – łatwy dostęp do raportów i analiz.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże wdrożyć system w Państwa firmie. Razem z nami podróże służbowe będą nie tylko wygodne, ale i wyjątkowo efektywne!

Zespół dedykowanych doradców, służąc wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, pomoże Państwu przeprowadzić skuteczną optymalizację kosztów podróży służbowych oraz zakwaterowania przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Zagwarantuj swojej firmie nową jakość obsługi! Skontaktuj się z naszym doradcą w celu otrzymania spersonalizowanej oferty oraz bezpłatnej wyceny porównawczej.

Trivium Travel to gwarancja najwyższego poziomu obsługi

przy zachowaniu najniższych cen

Kompleksowa oferta usług dla Twojej firmy

Hotele

Apartamenty

Bilety lotnicze

Bilety kolejowe

Wynajem samochodów

Bilety na rejsy

Bilety na koncerty

Ubezpieczenia

Wizy

MICE

Vouchery

Bony rabatowe