OFERTA DLA BIUR PODRÓŻY

Rozwijaj swoje biuro z Trivium Travel korzystając z zaawansowanego oraz w pełni darmowego systemu rezerwacyjnego, a w ramach programu partnerskiego otrzymasz atrakcyjną prowizję. Łącząc siły we wspólnym działaniu pozyskaliśmy wielu cennych partnerów biznesowych z którymi nieustannie poszerzamy naszą współpracę.

image_oferta

Kilometry odbytych podróży

laptop-dla-biur

Ponad 50 000 obiektów noclegowych w Polsce oraz ponad 2 500 000 obiektów za granicą pochodzących z oferty kilkudziesięciu wiodących światowych dostawców.

Do wyboru elastyczne warunki rezerwacji i formy płatności. Zapewniamy dostępność on-line i natychmiastowe potwierdzenie oraz rezerwacje na zapytanie realizowane za pośrednictwem naszego Biura Obsługi Klienta.

Bogata oferta Trivium Travel

to gwarancja rozwoju każdego biura podróży

Ponad 2 miliardy OFERT

Gwarantujemy dostęp do największej liczby ofert hoteli niezależnie od formy rezerwacji (online, e-mail, telefon), z kilkudziesięciu systemów B2B jak i największych portali rezerwacyjnych.
U nas zawsze znajdziesz to czego szukasz!

To co inne firmy oferują jako usługi dodatkowe – u nas jest standardem.
Przekonaj się w jaki sposób będzie przebiegała nasza współpraca!

grafika

DANE ADRESOWE

TRIVIUM TRAVEL SP. Z O. O.

ul. Wielicka 25

30-552 Kraków

+48 798 712 639

biuro@trivium.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

e-mail: ochronadanych@trivium.pl

KRS: 0000579300
NIP: 679-311-70-87
REGON: 362671580

logo

NAPISZ DO NAS

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przy użyciu formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
* - pola wymagane