Gazela Biznesu 2020 dla Trivium Travel Sp. z o.o.

Gazela Biznesu 2020 dla Trivium Travel Sp. z o.o.

Ten jakże trudny dla wszystkich rok kończymy z fantastyczną wiadomością, która daje nam wiele radości i pokazuje, że sposób, w jaki działamy przynosi efekty i możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość!

Miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich firm z sektora MŚP w XXI edycji Gazel Biznesu, otrzymując tym samym prestiżowy tytuł „Gazela Biznesu 2020″.
Tytuł Gazela Biznesu jest znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Poprzez ciągły rozwój wzbudzamy zaufanie wśród kontrahentów oraz osiągamy coraz lepszą pozycję na rynku. Nasza obecność w tym rankingu, podkreśla również wysokie standardy i jakość działania.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom, Klientom i Partnerom!

Powrót
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.