OFERTA INDYWIDUALNA

Trivium Travel gwarantuje wszystkim podróżnikom komfortowy i bezpieczny dostęp do najlepszych ofert hotelowych z całego świata w kilku krokach!
Wystarczy wybrać miejsce i kategorię obiektu, termin podróży, dogodną metodę płatności, a my znajdziemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb z gwarancją najniższej ceny. Niezależnie od preferowanego celu podroży jesteśmy do Twojej dyspozycji.

image

Godziny przespane w hotelach

monitor

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów opracowaliśmy nowoczesny system rezerwacyjny www.TravelPartner.pl

Nasz system rezerwacyjny nieustannie porównuje tysiące ofert noclegowych dostarczanych przez największych globalnych operatorów turystycznych. Główną funkcją naszego systemu jest przedstawienie Klientowi idealnie dopasowanej oferty w najlepszej dostępnej cenie.

Tylko u nas każdy może połączyć zamiłowanie do podróży z szansą otrzymania cennych nagród. Weź udział w programie lojalnościowym Travel Premium Club i zamieniaj dokonane rezerwacje na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub bony rabatowe na kolejne rezerwacje. Podróżowanie z nami to czysty zysk!

DANE ADRESOWE

TRIVIUM TRAVEL SP. Z O. O.

ul. Wielicka 25

30-552 Kraków

+48 798 712 639

biuro@trivium.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

e-mail: ochronadanych@trivium.pl

KRS: 0000579300
NIP: 679-311-70-87
REGON: 362671580

logo

NAPISZ DO NAS

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przy użyciu formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
* - pola wymagane